stanwewnetrzny@gazeta.pl


Blog > Komentarze do wpisu
Kauczukowa koleżanka

Że facet powinien zawsze nosić w portfelu prezerwatywę to jest, tak myślę, wymysł lobby gumiarsko - skórzanego. I efekt propagandy sekscesu. No bo dlaczego niby ma tę prezerwatywę nosić? Ano dlatego że seks może się zdarzyć zawsze i wszędzie (a już zwłaszcza poza domem), seks tylko czyha, by wychynąć i dopaść, czai się i jest możliwy zawsze. Dlatego trzeba mieć przy sobie prezerwatywę, by w tych niespodziewanych razach nie żałować że się jej nie miało. A jak się ją już w portfelu nosi, to co jakiś czas wypadałoby ją przecież wymienić, aby - gdy już się ten seks zdarzy - nie pękła, nie zawiodła, zachowała właściwości innymi słowy: spełniła swoją funkcję.

W moim przypadku ta ogólnodostępność seksu jakoś nie ma miejsca, dlatego przedwczoraj wyjąłem ją z portfela. Nosiłem ją tam na długo przed moim pierwszym razem, przez lata, aż do przedwczoraj. Chyba ani razu nie była przez ten czas potrzebna. Bo jak już wiedziałem że może dojść do seksu, to zabierałem z sobą po prostu kilka sztuk do kieszeni albo całe mniejsze pudełko. Na wyjazdy pakowałem do kosmetyczki (też się nigdy nie przydały). A jak idąc na imprezę, spotkanie etc. kombinowałem, że nie będę wyjmował tej awaryjnej bo "a nuż", to nigdy do niczego nie dochodziło. No i odcisnęła się na trwałe w skórze portfela, spowodowała wybrzuszenie tak, że teraz muszę kupić nowy portfel (bo widać że to okrągły kształt, większy przecież niż pięciozłotówka).

Nieprawda że seks czai się wszędzie. Chyba, że ktoś ma inne doświadczenia. Z moich wynika, że kurwy i tak zawsze mają kilka zapasowych - ale i tak wolę mieć swoje, sprawdzonej marki. W firmowym pudełeczku, nie w portfelu.

 


poniedziałek, 28 marca 2011, stanwewnetrzny

Polecane wpisy

Komentarze
2011/03/28 23:01:20
Jak zobaczyłam tytuł to myślałam że będzie o dmuchanej lalce, tylko mi ten kauczuk nie do końca pasował :)
A to czy potrzebna w portfelu zależy od tego czy i w jakim stopniu pozwalamy sobie na "zachowania pozasypialniane". Kwestia gustu.